هنگامی که گوگل تارنما دستگاه لیزر شمارا جریمه می کند چه‌گونه می شود به سرعت متوجه آن شد؟

بیشتر جریمه هایی که دستگاه لیزر بر در مقابل وبسایت شما اعمال می توان به شکل خودکار می باشند و توسط الگوریتم ها انجام میگردند . البته برخی از موارد هشدار دهنده وجود دارد که نشان می دهد احتمال دارد وب سایت شما تحت جریمه دستی گوگل قرار بگیرد . این یکی از نوتیفیکیشن هایی است که باید مدام به آن دقت داشته باشید . چون نشان میدهد در گیر دردسر دستگاه لیزر بزرگی شده اید . دستگاه لیزر هنگامی که چنین نوتیفیکیشن هایی را اخذ میکنید می بایست به اعتنا راهنمای لینک و پیوند دهی را مطالعه فرمائید و مشاهده کنید دستگاه لیزر چه کار اشتباهی انجام داده اید .

هشدارهای گوگل وبمستر تولز

با این‌که در طولانی تر موردها گوگل به طور واضح با به روزرسانی های خویش کلیه چیز را ابلاغ میکند اما احتمالا بعضی از مورد ها را از دست بدهید و در فیض خلاف قانون ها تازه گوگل فعالیت فرمائید . ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که چه چیزی سبب جریمه کردن گوگل میشود . فقط چیزی که می‌توانیم بگوییم ایده ای در مورد موادتشکیل دهنده تشکیل دهنده این الگوریتم ها و قانون ها آن هاست . برطرف کردن چنین خطاهایی می‌تواند زیاد کارساز باشد . در پی مواقعی که سبب جریمه شدن وب سایت میگردد را بیان میکنیم :

خرید لینک‌ها : با‌یقین این مورد یکی‌از بدترین کار هایی است که می تواند به تلاش سایت شما در موتورهای جستجو جراحت وارد نماید . هیچ کس درباره ی مزایای آن کلام نمیکند , هیچ کسی آن را تایید نمی نماید , ولی گوگل این موارد را به دقت رصد می نماید و چنانچه چنین فعالیتی را شناسایی کند شما‌را جریمه خواهد کرد . براین اساس اگر قصد دارید برای خرید لینکی هزینه پرداخت فرمایید , بهتر است از تصمیم خود منصرف شوید زیرا هیچ کمکی به شما نخواهد کرد
لینک‌های جانور در فوتر : این روش به وسیله طراحان اینترنت آیتم استفاده قرار میگیرد تا بتوانند امضای خود را در تارنما موردنظر قرار دهند . باید دقت داشته باشید که‌این شیوه ممکن است با نیت بد هم به فعالیت رود .
استعمال بیش از حد از کلمات با اهمیت : زمانی که صحبت از تعداد لغت ها با اهمیت مو جود در محتوا به دربین می اید قانون ها متعددی پیش روی شما قرار خواهد گرفت . چیزی که باید بدانید این است که اسپم کردن عبارات حیاتی سبب ساز عصبانیت گوگل می‌شود .

صفحه ها 404 : به هیچ وجه خوب وجود ندارد افراد بر روی صفحه ایندکس شده کلیک کنند و به جای محتوای اثر گذار با خطا مواجه گردند .
رابطه با وبسایت های مشکوک : گوگل دوست ندارد تارنما شما دستگاه لیزر با تارنما های مشکوک رابطه داشته باشد . در‌صورتی‌که چنین دستگاه لیزر موضوعی برای گوگل پر‌نور شود مسلما شمارا جریمه خواهد کرد .

پیام های گوگل وبمستر تولز
5 . زمانی که گوگل مشکلی را در وب سایت پیدا می نماید به چه شکل می توان به سرعت باخبر شد؟

یک کدام از حقایق مهمی که باید راجع به این ابزار بدانید این است که به هنگام بروز نقص‌ در سایت , گوگل ایمیلی را به اکانت وبمستر تولز شما ارسال می‌کند . به کمک این اعلانات میتوانید هشدارهای متعدد راجع‌به مشکلات را دریافت نمایید یا فقط اعلاناتی را اخذ فرمائید که قیمت اطلاعاتی برایتان دارا‌هستند . به همین یاد است که ادمین وب سایت می بایست نگاه ظریف تری به این ابزار و پیام هایی که از روش آن اخذ می کند داشته باشد . پیرو برخی از مشکلات احتمالی که گوگل ممکن است شما را درباره آن آگاه سازد را مشاهده می‌کنید :

خطاها مرتبط با پوشه Robots . txt : این نقص‌ وقتی تشخیص داده میشود که ربات های گوگل در حالا نظارت پوشه Robots . txt باشند .
تارنما شما Down است : در شرایطی که گوگل دریابد که سایت شما به خاطر Down بودن سرور قابل دسترس وجود ندارد این پیام را ارسال می کند .
خطای خزش : در‌حالتی که گوگل مشکلاتی را به هنگام خزش تارنما پیدا نماید خطای Site/URL را برایتان تولید خواهد کرد . احتمالا مشکلی در دسترسی به صفحه ها وجود داشته باشد یا اینکه محتوای مسدود شده در سایت باشد .
تغییر و تحول بزرگ ترافیکی برای URL یا این که کل سایت : تغییرات گرانقدر در ترافیک ممکن است نشان دهنده دستگاه لیزر آورلود یک وبسایت باشد . دستگاه لیزر چنین موضوعی احتمال دارد به خاطر مشکلاتی باشد که ربات های گوگل به هنگام خزش تارنما با آن مواجه گردیده اند &# دستگاه برش لیزر ;