چگونه پاندا , پنگوئن و دیگر دستگاه لیزر مجازات ها را شناسایی کنیم؟

دستگاه لیزر گوگل پاندا

پاندا شایع ترین مدل مجازات گوگل است که تقریباً به نوعی گربیان تمام وبسایت ها را میگیرد . اگر‌چه اخیراً تارنما دستگاه لیزر گوگل , پاندا را جزئی از مجازات های خود نمی داند دستگاه لیزر و از آن تحت عنوان “ الگوریتم کیفیت ” یاد می کند . الگوریتمی که کیفیت کلی سایت شمارا بازنگری می کند .

درصورتی که الگوریتم پاندا تشخیص دهد که سایت شما محتوایی کیفیت عالی پائین ساخت می نماید , موتور گوگل امتیاز پائینی برای کیفیت کلِ سایت شما در حیث می‌گیرد . این فرمان سبب می‌شود که شما به مشقت بتوانید در رنکینگ موتور کاوش گر گوگل قرار بگیرید . این “ الگوریتم تعدیل کنندۀ درجه ” میتواند به شدت بروی رتبۀ سایت تاثیر بگذارد و سبب ساز کاهش شدید ترافیک سایت شود .

برای همین است که گوگل پاندا , مجازاتی است که بروی رتبۀ همۀ کلمه ها مهم اُرگانیک سایت تان اثر می‌گذارد . به این دسته مجازات Site – Wide گفته می گردد , به این مضمون‌ که در حالتی‌که در جزو وب سایت خود مشکلی به وجود بیاید , مجازات گوگل برای کلِ وبسایت در حیث گرفته میشود نه برای یک لینک یا این که یک صفحه . در شرایطی که که سایت تان دستگاه لیزر بوسیله گوگل پاندا مجازات شود , متوجه تغییرات زیر خواهید شد :

ترافیک سایت با نزولی شدید , ولی تدریجی روبرو میشود که در غایت روندی اثبات پیدا می کند .
تمام صفحات سایت تان با نقص‌ رنکینگ روبرو خواهند شد . ( علی رغم تمام بک لینک هایی که برای آن‌ها تهیه نموده اید ) .
تارنما تان در جستجوی بعضا کلمه ها دارای اهمیت مشخص در نتایج گوگل نشان داده خواهد شد , اما نه به صورت سابق! احتمالاً بتوانید تارنما دستگاه لیزر تان را برای بخش اعظمی لغت ها دارای اهمیت دستگاه لیزر در ورقه ۲ یا این که ۳ پیدا نمایید .
تجربه نشان داده است بعد از این که گوگل چند بار آپ دیت شود , وبسایت شما به جايگاه های پائین تر تنزل می نماید . ( گوگل به طور مداوم در هم اکنون بالا بردن کیفیت استاندارد خویش است . به‌این معنی که در‌صورتی‌که الگوریتم های گوگل تارنما شما را نپسندند , در زمان دوران منزلت تارنما شما بدتر خواهد شد ) .
دقت فرمایید که گوگل پاندا در نصیب جرایم دستی Webmaster Tools نشان داده نمی‌شود .

آخری آپدیت گوگل در سال ۲۰۱۶ نشان داد که الگوریتم پاندا در هستۀ مرکزی الگوریتم سکو بندی گوگل قراردارد . هر سایتی که در اینترنت قرار دارد , امتیاز کیفی ای اخذ می کند که بروی رتبۀ کلی سایت اثر می گذارد .

این امتیاز کیفی , همان طور که در راهنمای گوگل پاندا آمده است , بر طبق تجربۀ کاربری , ده ها المانِ استاتیک و بررسی های دقیقِ کیفی داده میگردد .

نکته ای که دربارۀ الگوریتم پاندا می بایست به حافظه بسپارید این است که پاندا الگوریتمی کل تارنما شما را مسئله بازنگری قرار میدهد , به این معنی دستگاه لیزر که بر روی تمام کلمات اصلی و ترافیک های وبسایت شما تاثیر می‌گذارد . چگونه؟ این چنین که اگر متوجه شُدید ترافیک همۀ کلمات حساس سایت تان با درصد یکسانی اُفت داشته است , بدانید که سایت دستگاه لیزر شما بوسیله الگوریتم پاندا جریمه شده‌است . ( با مشاهده Google دستگاه لیزر روتک خود می‌توانید داده ها ما یحتاج را به دست آورید ) .

اکنون , موثرترین روش برای بر طرف کردن این مشکل استفاده از راهنمای پاندا ( Panda Breakthrough ) است . راهنمای پاندا از به عبارتی داده ها استفاده می نماید , البته آن‌ها‌را به صورت دیگری به کاربران و موتورهای جستجو گر نشان می‌دهد تا این اطلاعات گران بها به لحاظ برسند . وقتی که اطلاعات به طور بهینه سازی شده نشان داده شوند , موتورهای جستجو گر امتیاز کیفی بالاتری را برای سایت در نظر می‌گیرند که نهایتاً به بهبود وضعیت وب سایت منجر می‌شود . یک کدام از دیگر از عوامل مفید دستگاه لیزر در ارتقای امتیاز کیفی وب سایت , بهینه سازی تجربۀ کاربری است که نیازمند خوب تر کردن معیارهای وب سایت برای یوزرها است . باصرفه سازی تجربه کاربری باعث می گردد کاربران فرصت بیشتری در وبسایت شما صرف کنند که در غایت منجر بالا رفتن دستگاه لیزر درجه بندی وب سایت می گردد .