گونه های روش‌های تبلیغ دستگاه لیزر در تلگرام را بشناسید!

دستگاه حکاکی لیزری , در تلگرام ما با چند گونه تبلیغ دستگاه لیزر روبرو هستیم . با این حال , این شیوه تبلیغاتی دستگاه لیزر مدام کارساز نیست . در‌این‌صورت , پول شما به جیب عده‌ای سود جو و سود طلب انتقال می یابد . برای همین , ما تصمیم گرفتیم همه‌ی این روش‌های تبلیغ در تلگرام را برایتان باز‌بینی کنیم :

ارتقاء تضمینی اعضای کانال تلگرام

یکی از روش‌های تبلیغات در تلگرام , یا خوب تر است بگوییم ترفندهای افرادی که در زمینه تبلیغات در تلگرام فعال هستند , افزایش تضمینی اعضای یک شبکه است . این طریق عملاً برای کسب و کارها سوای راندمان است زیرا اعضای طولانی تر شده به کانال , لزوماً حقیقی وواقعی نیستند یا در‌صورتی‌که حقیقی و واقعی باشند , لزوماً به محتوای کانال شما علاقمند نیستند و با کانال دستگاه لیزر شما تعامل بالایی ندارند . پس , در غایت صرفا یک عدد می ماند که به هیچ دردتان نمی‌خورد!

تبلیغات کلیکی در تلگرام

طرز دیگری در تبلیغات تلگرام موجود است که به طور کلیکی انجام می گردد . این شیوه تبلیغاتی توسط سامانه‌های تبلیغات در تلگرام پیاده‌سازی شده و هنگام استفاده از آن ها , شما مبتنی بر بها هر کلیک , بودجه کلی تبلیغات تلگرام‌تان را گزینش می‌کنید . همینطور , این روش تبلیغات تلگرام به شما امکان می‌دهد تا تبلیغ خویش را تنها در کانال‌هایی که موضوعی مربوط به فعالیت‌تان دارا هستند , منتشر فرمائید .

ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی تلگرام این است که شما صرفا بابت کلیکی که بر روی لینک و پیوند تبلیغ‌تان انجام میشود هزینه می‌پردازید . براین اساس , بازدهی تبلیغات‌تان دستگاه لیزر ارتقا پیدا می نماید . با این حال , این گونه تبلیغ در تلگرام نیز , یک خلل کوچک دارااست : در صورتی سامانه تبلیغ کننده بررسی صدق بر روی کانال‌های خویش نداشته باشد , شاید کلیک‌های غیر حقیقی اکثری بر روی لینک دستگاه لیزر تبلیغ‌تان رخ بگیرد . همین مورد باعث می‌شود تا بازدهی مورد نظر خود را اخذ نکنید .

تا یادمان نرفته این را نیز به شما بگوییم که تبلیغات کلیکی چندان برای ارتقا اعضای یک کانال دلخواه وجود ندارد . چرا؟ چون برای شمارش تعداد کلیک , کاربر می بایست از تلگرام خارج شود , وارد سایت ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی شود و مجدد به اپلیکیشن تلگرام باز گردد . اما برای تبلیغات یک وب سایت یا این که اپلیکیشن گوشی می‌تواند مناسب باشد .

حالا هزینه‌های این دسته تبلیغات به چه فیس است؟ بها هر کلیک در بیشتر سامانه‌های تبلیغات تلگرام , از ۲۰۰ تومان شروع می شود و تا هر پولی که خودتان میخواهید قابل ارتقا است .

دستگاه لیزر

نحوه سوم , یعنی تبلیغات بازدیدی , مرسوم‌ترین مدل تبلیغات در تلگرام است . چرا؟ چون سیستم خود تلگرام بر حسب بازدید عمل می‌کند و همین مورد , تبلیغات بازدیدی را قابل اعتماد می کند .

همانگونه که از اسمش پیداست , در این روش , شما بر اساس تعداد بازدیدی که از تبلیغ‌تان می گردد هزینه دستگاه لیزر پرداخت می کنید . ولی تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان می خواهید از گذشته با اجراکننده تبلیغاتی‌تان دستگاه لیزر هماهنگ می‌شود . یعنی شما تعداد بازدید را برای اجراکننده تبلیغات خود معلوم می کنید و هزینه کل بازدیدها رو از قبل پرداخت می کنید .

تا یادمان نرفته خوبتر است بگوییم این روش تبلیغاتی میتواند بر طبق مورد هم اجرا شود . یعنی شما تبلیغ خودتان را در کانال‌های مربوط به موضوع فعالیت‌تان منتشر می‌کنید و در نتیجه , بازدهی بیشتری خواهید داشت . اما بایستی بدانید که این موضوع , باعث ارتقاء هزینه تبلیغات‌تان خواهد شد .

حرف است از هزینه شد . پس بگذارید یک حدود بها به شما بدهیم . به صورت معمول , قیمت تبلیغات بازدیدی در شبکه های تلگرام از ۲٫۵ تا ۳ تومان شروع می گردد . اکنون در‌حالتی که تبلیغ شما بر پایه ی زمینه باشد , یا آنکه بخواهید در حین تبلیغ , به عنوان پُست ویژه ( یعنی پست آخر کانال ) باقی بماند تا بازدهی بیشتری داشته باشد , این هزینه می‌تواند تا ۱۰ تومان یا این که چه بسا اکثر افزایش پیدا نماید . این یعنی برای ۱۰۰ هزار بازدید , حداقل هزینه شما ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود .

تبلیغات ثابت و ساعتی تلگرام

دسته دیگر تبلیغاتی که به تدریج دارااست در تلگرام دوستداشتنی می گردد , تبلیغات ثابت و ساعتی است . یعنی به عبارتی شیوه همگانی تبلیغاتی در تمام جهان . شما یک مبلغ به کانال‌های تلگرام یا اجرا کننده تبلیغات خویش پرداخت میکنید و در عوض تبلیغات شما برای ۱۲ یا ۲۴ ساعت در کانال های متفاوت منتشر خواهد شد . نیکی این روش نیز معلوم است : دیگر شما مشغول بازدید , کلیک و ممبر نیستید!

لازم است بگوییم در صورتیکه قصد دارید تبلیغ ۱۲ ساعته خویش را منتشر نمائید , می بایست به تاءمل دوره هم باشید . یعنی می بایست تصمیم بگیرید که می‌خواهید تبلیغ‌تان صبح یا این که شب منتشر شود . ساعت متداول اولین از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و برای دومین بر عکس است . همانطور نیز که حدس زده‌اید , تبلیغات شبانه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت .

هزینه تبلیغات اثبات اصلاً معلوم نمی باشد و بستگی به خیلی