#11 افزودن اطلاعات دستگاه لیزر برای پست ها و صفحه های در All in One SEO

ما تنظیمات site – wide رو تنظیمات کردیم , درحال حاضر می بایست اطلاعات دستگاه لیزر رو به پست ها و صفحه های خودمون بیشتر کنیم . شما می تونید کمی زمان بر روی هر کدوم از صفحات و پست های خویش صرف کنید تا اینکارو انجام به‌این .

زمانی به اینکار عادت کردید انجام دادنش برای هر پست صرفا می بایست تعدادی دقیقه زمان ببره , اما قبل از این‌که ما بخوایم اینکارو انجام بدیم , می خوام بهتون چیزی که قراره تغییر کنه رو نشون بدم .

به پستی که در خصوص پای کدوتنبل هست میریم . عنوان پست رو اینجا می بینید . عنوان HTML رو هم اینجا میبینید . تیتر در تب از تگ Title در HTML به دست میاد که چیزیه که موتورهای جستجو در نتایج جستجوی خودشون راجع‌به صفحه شما نشون میدن , می باشد . اینک اینا در اصل یه قضیه یکسان هستن , ولی من بهتون نشون میدم که ممکنه بخواید عنوان سئوتون رو سفارشی سازی نمائید .

در بخش ادمین به قسمت پست ها و متن ها میریم آنگاه پست پای کدوتنبل رو گزینش می‌کنیم . مثل همیشه تیتر و محتوای پست رو می بینیم . اگه به سوی پایین بیایم یه پنل کاملا جدید می‌بینیم که مربوط به افزونه All in One SEO می باشد . این تمام داده ها سئویی می‌باشد که به این پست مربوط میشه .

قابلیت با اهمیت و برجسته حوزه‌ پیش نمایش درین قسمته که به ما نشون میده گوگل کاغذ موردنظر رو چه طوری در نتایجش نشون میده . تحت عنوان پست دقت فرمائید به صورت پیش فرض عنوان پست از اینجا گرفته میشه .

در بیشتر مورد ها شما عناوین مشابهی دارید , اما این امکان وقتی دستگاه لیزر که مارک شما پر رو و طعنه آمیزه یا این که به منش ای بدون واسطه نیست , موثر خواهد بود . اجازه بدید یه نمونه بزنیم . اگه من یه وبلاگ نویش مشهور حوزه غذا باشم و مردمان بدونن من اساسا در زمینه ی خوراک تو وبلاگم حرف می کنم , می تونم تیتر پستی داشته باشم که برای پای کدوتنبل داشتم و دستگاه لیزر خوانند‌گان من فرض می کنن که می خوام این پست رو به نوعی طعام اختصاص بدم . پس پست و عنوانش به طور کامل روشنه , اما برای هر که هرگز تارنما منو ندیده و روش من رو نمی دونه اینکار ممکنه سردگم کننده باشه . برای موتورهای جستجو نیز ممکنه همین طور باشه .

اذن بدید این گزینه رو همین جوری رها کنیم , چون با مارک ما منطبقه . اما تحت عنوان دستگاه لیزر میریم و رسپی پای کدوتنبل یا رسپی من برای تنظیم پای کدوتنبل رو وارد می کنیم . می‌بینید که کاربران نتایج جستجو این رو خواهند روءیت کرد که برای کاربرانی که نخستین دفعه سایت رو می بینن موثر خواهد بود .

حالا به بخش توضیحات میریم . در دنیای دستگاه لیزر این قسمت با توضیحات متا شناخته شده اگه اینجا چیزی ننوسیم موتورهای جستجو حدس خواهند زد و مهمترین جملات رو از متن دریافت می کنن . البته معمولا موتورهای کاوش حدس اشتباهی دارن! اونها معمولا جمله‌ها اول رو تعیین می کنن که اغوا کننده نیست , پس بهتره توضیحات متا رو برای این مقاله دستگاه لیزر تنظیم کنیم .

اینجانب توصیه میکنم چکیده رو از خود نوشته‌علمی بگیرید و اون رو به اطلاعات حیاتی تقسیم نمائید . درین مقاله دستگاه لیزر کاربران دوست دارن راجع به مواد تشکیل دهنده بدونن . پخت اون چقدر طول میکشه و طعمش چه جوریه . من از کدوتنبل کنسروی و شیر نادر چرب استفاده کردم , پاره ای در زمینه‌ی مواد تشکیل دهنده , مقداری درخصوص بازه زمانی زمان پخت و مهیا سازی اون و پاره ای در مورد طعم خوشمزش دستگاه لیزر حرف میکنم . اگه این ها رو ذخیره کنیم و دوباره به ورقه خودمون برگردیم , می تونیم اتفاقی که افتاده رو ببینیم . بر روی آپدیت کلیک می کنیم و دوباره دستگاه لیزر به اینجا بر میگردیم &# سایت دستگاه لیزر ;